Над Балтикою перехоплено три російські літаки

Винищувачі Німеччини та Великобританії перехопили три російські літаки-розвідники у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем...

Винищувачі Німеччини та Великобританії перехопили три російські літаки-розвідники у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем. Винищувачі Eurofighter перехопили два літаки Су-27 та один Іл-20, які “знову летіли без транспондерів”, повідомили ВВС Німеччини у своєму мікроблозі в Twitter у середу, 26 квітня, передає dw.com.

Країни Балтії Естонії, Латвії та Литви не мають власної бойової авіації, тому безпека їхнього повітряного простору з 2004 року забезпечують сили НАТО. З цією метою союзники по альянсу по черзі перекидають у країни Балтії свої літаки та персонал.

На початку квітня бундесвер після восьмимісячного періоду передав по ротації місію НАТО із забезпечення безпеки повітряного простору над Балтією Великобританії. До кінця квітня Німеччина продовжить надавати підтримку Великобританії, а на початку травня почнеться перекидання німецьких літаків назад до ФРН.

Читайте також: Румунія почала опечатувати транспорт з українським зерном.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: