Молдованин зґвалтував колишню невістку в рахунок погашення боргу

Мешканець Дондюшанського району, у липні минулого року, перебуваючи в місті Оберхаузен у Німеччині, вимагав у 30-річної жінки 2000 євро...
Ілюстративне фото: point

51-річного мешканця півночі Молдови затримано за підозрою в шантажі, зґвалтуванні та порушенні недоторканності особистого життя, зазначається у повідомленні правоохоронців.

За інформацією, підозрюваний, мешканець Дондюшанського району, у липні минулого року, перебуваючи в місті Оберхаузен у Німеччині, вимагав у 30-річної жінки 2000 євро, які вона нібито була йому винна. Він погрожував жертві, своїй колишній невістці, яка також мешкала в цьому ж місті в Німеччині, публікацією її інтимних знімків, передає enews.md

Більше того, підозрюваний просив жінку вступити з ним у статевий зв’язок і надіслати йому інтимні фотографії, запевняючи її, що він не поширюватиме їх, а натомість нібито борг можна не повертати.

Через кілька днів потерпіла прийшла до підозрюваного додому і віддала йому частину грошей, що в неї вимагав свекор, — 700 євро. У цей момент чоловік схопив її та змусив до статевого акту, який таємно записував на відео.

Наприкінці 2022 року потерпіла повернулася до Молдови та повідомила про злочин поліцію.

Внаслідок проведених спеціальних слідчих заходів 21 лютого підозрюваного було затримано при спробі покинути межі країни.

Наразі підозрюваний перебуває під вартою 30 діб. Якщо провину буде доведено, йому може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Читайте також: У Польщі українець загинув у жахливій ДТП: авто розірвало на шматки.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: