Лікар спотворила моє обличчя: У Румунії засудили косметолога з Молдови

У Румунії суд засудив стоматолога та косметолога із Молдови Світлану Мереуце до умовного терміну за проведення косметичних процедур без ліцензії...
Фото: libertatea.ro

У Румунії суд засудив стоматолога та косметолога із Молдови Світлану Мереуце до умовного терміну за проведення косметичних процедур без ліцензії.

Світлана Мереуце має диплом стоматолога та спеціалізацію з естетичної косметології у Молдові. Вона провела кілька косметичних процедур, не маючи відповідної ліцензії в Румунії, повідомляє libertatea.ro.

Справа набула широкого розголосу після того, як кілька клієнтів опублікували пости у Facebook під назвою “”лікар” Лана спотворила моє обличчя”. Мереуце робила підтяжку брів, збільшення губ, ринопластику тощо.

Поліція відреагувала та затримала Світлану Мереуце разом із її чоловіком Євгеном, який, за версією слідства, закуповував препарати та матеріали для проведення операцій. Сама Світлана знаходила своїх клієнтів у соціальних мережах. Вона використовувала онлайн-платформи Facebook та Instagram, де рекламувала себе як «лікар Лана». Записувала на сеанси тільки через програми для мобільних телефонів (Whatsapp, Facebook Messenger, Viber), уникаючи телефонних розмов, які могли записати.

У прокуратурі зазначили, що «лікар Лана» брала за свої послуги від 150 до 1000 євро готівкою. Вона проводила косметологічні процедури у квартирах, обладнаних під клініки.

Суд Бухареста засудив Світлану Мереуце до одного року та шести місяців ув’язнення умовно. Також жінку позбавили права займатися медичною діяльністю на три роки. Крім того, їй доведеться відбути 90 днів неоплачуваних громадських робіт.

А її чоловіка засудили до одного року в’язниці. До цього терміну також додали 924 дні, що залишилися після дострокового звільнення в іншій кримінальній справі. Загалом Євген Мереуце проведе в ув’язненні три з половиною роки.

Читайте також: У Румунії оголошено “жовтий рівень” через снігопади та хуртовини.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: