Колона “вагнерівців” прибула до Білорусі

Українські прикордонники підтверджують інформацію про стягування до Білорусі сил ПВК Вагнер, про що раніше сьогодні повідомляли спостерігачі з Беларускі Гаюн....
Фото ілюстративне

Українські прикордонники підтверджують інформацію про стягування до Білорусі сил ПВК “Вагнер”, про що раніше сьогодні повідомляли спостерігачі з “Беларускі Гаюн”.

“Станом на зараз наявна інформація показує, що в Білорусі почали спостерігатися окремі групи представників із приватних військових кампаній, які переміщаються з території Росії”, – цитує прес-служба ДПСУ речника Андрія Демченка.

Прикордонники продовжують відстежувати ситуацію, аби розуміти місця дислокації, кількість та завдання бойовиків.

ПВК “Вагнер” у Білорусі – що відомо 

Сьогодні, 15 липня, команда спостерігачів з “Беларускі Гаюн” зафіксувала приїзд до Білорусі великої колони зі щонайменше 60 різного типу авто із найманцями Пригожина.

“Сьогодні вранці, 15 липня, помічена велика колона легкових і вантажних автомобілів на номерах так званих “днр/лнр”. Сукупність чинників вказує, що це колона ПВК «Вагнер», яка вночі в’їхала в Білорусь із РФ у районі Кричева. Далі вони прослідували через Рогачов у бік Бобруйська і потім – на Осиповичі. Маршрут вказує на те, що колона ПВК «Вагнер» рухається до наметового табору в селі Ціль”, – повідомляє “Беларускі Гаюн.

Напередодні у Міноборони Білорусі стверджували, що прибулі бойовики “обмінюватимуться досвідом” з білоруськими військовослужбовцями. 

У Могилівській області Білорусі розгорнули «навчальні місця», де інструкторами працюють найманці ПВК «Вагнер», повідомили у білоруському Міноборони. Такі навчальні точки розташовані неподалік Осиповичів, у яких навчають військовозобов’язаних із територіальної оборони.

Читайте також: ПВК «Вагнер» може очолити атаку на Київ з Білорусі, попереджає британський генерал. Лідери України повинні захиститися від можливої ​​атаки на чолі з Євгеном Пригожиним на Київ з Білорусі, сказав колишній голова Генштабу Великої Британії, генерал лорд Річард Даннатт Тревору Філліпсу.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: