Евакуаційний рейс з Ізраїлю: посол розповів, коли зможуть вилетіти українці

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що близько 200 громадян України зможуть вилетіти з Ізраїлю до Румунії у ніч 14 на 15 жовтня....
Ізраїль, храм, прапор Ізраїля, небо
Фото: Shutterstock

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що близько 200 громадян України зможуть вилетіти з Ізраїлю до Румунії в суботу ввечері, тобто у ніч 14 на 15 жовтня. Згодом планується наступний евакуаційний рейс, імовірно, наступного дня. Про це дипломат сказав 12 жовтня в ефірі національного інформаційного телемарафону «Єдині новини».

«Аеропорт Бен-Гуріон працює в штатному режимі, на сайті посольства погоджено близько 1 тис. громадян, які заповнили анкету з підтвердженням про те, що вони готові заплатити вартість квитка. Перший евакуаційний рейс, тобто перші 200 людей, квитки яких уже оформлено, вилітатимуть до Бухареста ввечері в суботу, – зазначив він.

Корнійчук зауважив, що головна проблема евакуації з Ізраїлю полягає в тому, що багато іноземних компаній скасували рейси, внаслідок чого вартість квитків для виїзду з країни збільшилася до 1 $тис. (до Європи).

Насамперед цілодобово консули в Ізраїлі допомагають тим, хто звертається за українськими телефонами. Надалі евакуаційні рейси для українців залежатимуть від попиту. «Евакуація людей з сектору Гази так і не розпочалася, тому що закрито єдиний пункт пропуску Рафах. Звідти жодна країна поки що не змогла евакуювати своїх громадян», — додав посол.

Читайте також: Сектор Газа зазнав потужних ударів.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: