Дональда Трампа взяли під арешт

Експрезидент США Дональд Трамп був заарештований 4 квітня, коли прибув до офісу окружного прокурора Магеттена. Після арешту на політика не одягнуть наручники...
Дональд Трамп / фото: news.sky.com

Експрезидент США Дональд Трамп був заарештований 4 квітня, коли прибув до офісу окружного прокурора Магеттена. Там політик перебуває під вартою поліції перед майбутнім пред’явленням обвинувачень.

Про це пише CNN.

Очікується, що у Трампа візьмуть відбитки пальців, однак не відомо, коли саме. Далі експрезидента доставлять до зали суду, де йому пред’являть звинувачення. Передбачається, що поява Трампа в суді буде швидкою та звичайною, але це буде сюрреалістичний та історичний момент в історії США.

Він офіційно став першим президентом, проти якого висунули кримінальні звинувачення, коли він постає перед судом після свого історичного звинувачення.

Видання зазначає, що після арешту на політика не одягнуть наручники, адже той перебуватиме під постійним захистом правоохоронних органів.

Відомо, що проти Трампа висунуто близько 30 пунктів, пов’язаних із фальсифікацією документів Наразі обвинувальний висновок запечатано, що є звичайною практикою в Нью-Йорку, але очікується, що він буде розпечатаний і оприлюднений, коли він буде пред’явлений до суду.

Читайте також: Саакашвілі у критичному стані переводять у реанімацію.

Поділитися:
Категорії
СвітТОП
Стрічка новин

Читайте також: