Блискавка вдарила в статую Христа в Ріо-де-Жанейро

У відому статую Христа-Спасителя, розташовану в бразильському місті Ріо-де-Жанейро, вдарила блискавка. Момент попадання блискавки очевидці виклали у соцмережах...
Фото з соцмереж

У відому статую Христа-Спасителя, розташовану в бразильському місті Ріо-де-Жанейро, вдарила блискавка. Момент попадання блискавки до статуї очевидці виклали у соціальних мережах.

Фотограф із Бразилії зафіксував момент попадання блискавки до статуї Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро — безліч громовідводів не допомогло.

Як пишуть 11 лютого ЗМІ Бразилії, статуя не постраждала. Через місце розташування вона є «приманкою» для блискавок, тому на голові та руках скульптури встановлені громовідводи.

Блискавка, яка потрапила до статуї у 2014 році, пошкодила палець Христа. Католицька єпархія спеціально зберігає запас «мильного» каменю, з якого зроблена статуя, щоб лагодити блискавками.

До слова, у 2007 році монумент віднесли до “семи нових чудес Світу”. Саму статую почали будувати у 1921 році. Будівництво тривало понад п’ять років. Відкрили фігуру Христа-Спасителя у 1931 році. Вважається, що статую видно майже з будь-якої точки Ріо-де-Жанейро. Вона є символом християнства та стала символом Бразилії.

Читайте також: Землетрус у Туреччині та Сирії: значно збільшилася кількість загиблих.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: