Землю накриє потужна магнітна буря, яка триватиме чотири дні

Вчені попередили про черговий період підвищеної активності на Сонці, внаслідок чого на Землі виникнуть магнітні бурі. Це буде найпотужніша буря в місяці...
Фото: canva

Вчені попередили про черговий період підвищеної активності на Сонці, внаслідок чого на Землі виникнуть магнітні бурі. Слабка магнітна буря потужністю 4 бали очікується у п’ятницю 16 червня. Наступного дня 17 червня сонячна активність знизиться, проте вже з 18 по 20 червня на Землю обрушиться нова триденна магнітна буря силою 5 балів, повідомляє Сursorinfo.

Це буде найпотужніша буря в місяці, попереджають науковці та закликають у ці дні знизити фізичну активність. У ці дні в зоні небезпеки будуть метеочутливі та літні люди, люди з хронічними хворобами та вагітні жінки.

Щоб звести негативні наслідки до мінімуму, дотримуйтесь правил здорового способу життя за кілька днів до бурі і під час неї. У такі дні варто уникати стресів та сильних навантажень. Важливо вживати менше жирної, смаженої, солоної та гострої їжі. Натомість їжте більше овочів та фруктів, радять лікарі.

Читайте також: Дієтолог розповіла, з чого правильно починати кожен ранок

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: