Цього точно не можна робити при герпесі: 4 табу, які порушують усі

У зимовий період ми особливо часто схильні до появи герпесу, адже виникає він зазвичай через переохолодження або на тлі ГРВІ. ...
У зимовий період ми особливо часто схильні до появи герпесу

Розповідаємо про категоричні “але”, про завжди потрібно пам’ятати при появі застуди на губі.

У зимовий період ми особливо часто схильні до появи герпесу, адже виникає він зазвичай через переохолодження або на тлі ГРВІ. Здавалося б, про лікування маленьких неприємних пухирців на губах ми знаємо вже все, але при цьому наполегливо продовжуємо робити помилки, які лише посилюють перебіг хвороби.

Ось 4 речі, які не можна допускати у спробах позбутися інфекції:

Повністю відмовлятися від лікування

Деякі йдуть шляхом найменшого опору і при появі застуди на губах вирішують зовсім нічого не робити, сподіваючись на те, що «пройде якось саме». І це груба помилка, яка може призвести до ще серйозніших наслідків. За відсутності будь-якого лікування інфекція може розвинутися далі і спричинити небезпечні ускладнення.

Не дотримуватись гігієни

Хворий повинен думати не лише про себе, а й про оточуючих. Якщо в період загострення він забуватиме регулярно мити руки або користуватиметься спільним посудом, то з великою ймовірністю заразить когось із близьких.

Лікуватися народними методами

Замість використання спеціальних і широко відомих препаратів від вірусної інфекції деякі сподіваються на бабусині рецепти і безжально випалюють висипання на губах спиртом, йодом, соком часнику та ще казна-чим. Такий безграмотний підхід, як правило, лише затягує лікування та призводить до опіків на шкірі.

Лікувати гормональними мазями

Наївно думати, що герпес зможе вилікувати майже будь-яка мазь із аптечки, яка спочатку не призначена для цих цілей. Ефективно з інфекцією розправляються лише спеціальні противірусні препарати, а ті ж гормональні мазі лише посилюють запалення.

Не займайтеся самолікуванням!

Пам’ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар!

Читайте також: Імунолог попередив про ризики через звичку хворіти «на ногах».

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: