Сухість шкіри буває ознакою хворої щитовидної залози та інших проблем

Якщо сухість шкіри виникає як несподівана проблема, це може говорити про внутрішні патології. Які проблеми зі здоров'ям, можуть бути причиною сухості шкіри...
Причини сухої шкіри

Дерматовенеролог Анна Томс: якщо сухість шкіри виникає як несподівана проблема, це може говорити про внутрішні патології.

Лікарка перерахувала проблеми зі здоров’ям, ознакою яких може бути підвищена сухість шкіри. За словами Анни Томс, суха шкіра може мати успадковану особливість. Крім того, вона часто спостерігається при шкірних хворобах, які теж часто передаються у спадок. Такими захворюваннями, зокрема, є себорея, екзема, атопічний дерматит, псоріаз.

Також, зазначила фахівець, сухість шкіри нерідко є ознакою ендокринних порушень.

«До погіршення стану епідермісу можуть призводити хвороби щитовидної залози та надниркових залоз, цукровий діабет, порушення обміну речовин», – сказала Томс .

Патології травного тракту також можуть провокувати появу проблем зі шкірою. Інша можлива причина її сухості – порушення у роботі нервової системи.

“Сухість шкіри може бути пов’язана з низкою неврологічних порушень, у тому числі з неврозами та депресією”, – констатувала дерматовенеролог.

Водночас фахівець уточнила: причиною надто сухої шкіри не завжди є саме хвороба. У багатьох випадках ця проблема пояснюється відхиленнями, які досить просто скоригувати – наприклад, для цього потрібно почати нормально харчуватися, щоб організм отримував вітаміни та мікроелементи, а також пити воду та користуватися зволожуючими засобами.

Важливо! Інформація надана у довідкових цілях. За перших ознак захворювання зверніться до лікаря.

Читайте також: Лікар розповів, чи може алкоголь спровокувати рак печінки.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: