Нігті Террі можуть вказувати на небезпечне захворювання печінки

Лікар-гастроентеролог розповіла, що іноді небезпечні патології, що виникають у печінці, можна побачити, оцінивши зовнішній вигляд нігтьових пластин...
Фото: www.credits

Лікар-гастроентеролог Слюняєва розповіла, що іноді небезпечні патології, що виникають у печінці, можна побачити, оцінивши зовнішній вигляд нігтьових пластин. Зокрема, зазначила, фахівець може виникати такий стан як нігті Террі.

«Нігті Террі – це стан нігтів, при якому понад дві третини нігтьового ложа виглядають білими, за винятком червоної чи рожевої смужки на кінчику пальця», – повідомила лікарка Слюняєва.

Медик додала, що у разі цього порушення нігтьова пластина стає каламутною, а її лунула (півмісяць біля основи) стирається.

За словами експерта, нігті Террі можуть вказувати на небезпечне захворювання печінки:

«Найчастіше зустрічаються у людей із захворюваннями печінки, цирозом або рубцюванням печінки».

Також такий стан нігтів може виникати при інших хворобах: при вірусному гепатиті, ВІЛ, нирковій недостатності, туберкульозі, діабеті другого типу.

Важливо! Інформація надана у довідкових цілях. Про протипоказання та побічні дії запитуйте у фахівця і за жодних обставин не займайтеся самолікуванням. За перших ознак захворювання зверніться до лікаря.

Читайте також: Нестача сну веде до розвитку різних захворювань.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: