Небезпечні синці: шість випадків, коли потрібно перевіритися у лікаря

В деяких випадках при появі синців може бути потрібна медична допомога, особливо якщо вони виникають у поєднанні з іншими неблагополучними симптомами...
В деяких випадках при появі синців може бути потрібна медична допомога / ілюстративне фото

Більшість синців проходять самі собою, але є випадки, коли краще перевіритися у лікаря.

Синці виникають при пошкодженні дрібних кровоносних судин під шкірою. Воно може викликатись травмою, ударом або падінням. При цьому із пошкоджених кровоносних судин витікає кров і накопичується під шкірою. У більшості випадків синці нешкідливі і гояться самостійно в міру того, як організм регенерує та реабсорбує кров. Але в деяких випадках при появі синців може бути потрібна медична допомога, особливо якщо вони виникають у поєднанні з іншими неблагополучними симптомами – про це повідомив лікар травматолог-ортопед Сергій Михайлов.

Ось деякі можливі випадки, коли потрібно перевіритись у лікаря:

Синець великий та швидко росте.

Це може бути ознакою порушення згортання крові або пошкодження більшої кровоносної судини.

Синець через забиття голови.

Коли синці знаходяться близько до важливої структури тіла, як-от мозок, це може призвести до ускладнень і вимагати негайної медичної допомоги. Якщо крім гематоми виникають блювота, запаморочення або втрата свідомості, то, швидше за все, забій голови викликав струс мозку.

Незвичайна кількість синців.

Якщо раптово без видимої причини на тілі з’явилося кілька синців і вони не минають згодом, з ними потрібно перевірити лікаря. Причиною цього можуть бути ліки, що розріджують кров, або захворювання, включаючи рак крові.

Синець через забиття на животі чи грудях.

Їхня поява свідчить про ризик пошкодження органів, інших внутрішніх структур. Якщо біль відчувається вкрай сильним, необхідно перевіритись у лікаря.

Синець через забиття суглобів.

Якщо при виникненні синця суглоб болить так сильно, що важко рухається, слід звернутися до лікаря.

Важливо! Інформація надана у довідкових цілях. Про протипоказання та побічні дії запитуйте у фахівця і за жодних обставин не займайтеся самолікуванням. За перших ознак захворювання зверніться до лікаря.

Читайте також: В Україну завезли небезпечний попкорн, який може викликати параліч.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: