Чому не можна стримувати чхання: 3 небезпечні причини

Намагаєшся чхати «в себе» в громадських місцях, щоб не завдавати дискомфорту оточуючим? Якими наслідками може обернутися ця безневинна на вигляд звичка....
дівчина, яка чхає
Ілюстративне фото

Намагаєшся чхати «в себе» в громадських місцях, щоб не завдавати дискомфорту оточуючим? Розповідаємо, якими наслідками може обернутися ця безневинна на вигляд звичка.

На людей, що чхають у транспорті, магазині або будь-якому іншому місці загального користування, люди зазвичай реагують насторожено: у вагоні метро на такого «прокаженого» як на джерела загрози, несхвально дивляться, здається, всі пасажири.

Саме тому ми найчастіше стримуємо порив і тихо чхаємо в себе, намагаючись не привертати зайвої уваги оточуючих. Тільки таке бажання бути завгодним всім може обернутися неприємними наслідками для тебе самої. Ось 3 причини, з яких тобі час перестати скромничати!

3 причини, чому не можна стримувати чхання:

  1. Стримування чхання може викликати різке підвищення артеріального тиску, а це вже несе потенційні ризики для здоров’я.
  2. При затримці чхання тиск повітря в задній частині носа підвищується, через що виникає ризик потрапляння слизу та інфекції до середнього вуха. Це може призвести до гострої глухоти, утворення середнього отиту або розриву барабанної перетинки.
  3. Підвищення тиску під час стримування пориву може спричинити інфекцію в приносових пазухах, що загрожує появою гострого синуситу.

Читайте також: Як горіхи впливають на здоров’я серця.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: