Жіноча збірна України посіла перше місце в командному заліку на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Континентальна першість із трьох стилів боротьби серед дорослих цього тижня триває у хорватському Загребі. Українки показали блискучий результат!...

У надзвичайно напруженому фінальному поєдинку у ваговій категорії 62 кг ірпінчанка Ірина Коляденко здолала Грейс Джекоб Булен із Норвегії, 2-й номер світового рейтингу.

Також титул чемпіонки континенту у ваговій категорії 57 кг виборола ще одна вихованка Центру олімпійської підготовки Київщини Аліна Грушина-Акобія. Броварчанка за 2,5 хвилини здолала Залу Алієву з Азербайджану з рахунком 10-0.