Збірна України на молодіжному чемпіонаті Європи зі скелелазіння виборола 5 медалей

П’ять нагород здобула збірна України на молодіжному чемпіонаті Європи зі скелелазіння, що проходив 8-11 червня у німецькому Дуйсбургу....

П’ять нагород здобула збірна України на молодіжному чемпіонаті Європи зі скелелазіння, що проходив 8-11 червня у німецькому Дуйсбургу. Наші юні спортсмени відзначилися медальними здобутками у дисципліні «швидкість».

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

«Віцечемпіоном Європи серед юніорів став Григорій Ільчишин, серед юніорок маємо подвійний п’єдестал: срібло у Дар’ї Ткачової, бронза в активі Оксани Бурової.

Ксенія Горєлова та Ярослав Суменкін зійшли на другу сходинку п’єдесталу пошани у групі А», – йдеться у повідомленні НОК.

Вітаємо!

Читайте також: Українські каратисти вибороли три медалі у Японії. Своє 15-те золото на змаганнях такого рівня виборола Анжеліка Терлюга, перемігши у фіналі вагової категорії до 55 кг господарку татамі Шіорі Накамуру (10:2).