В Іспанії у футболіста під час гри зупинилося серце

Моменти шоку та жаху відчули глядачі під час матчу 28-го туру іспанської третьої футбольної ліги між ФК "Кордова" та "Расінг Ферроль"...
Зупинка серця на футбольному полі / фото: moldova1

Моменти шоку та жаху відчули глядачі під час матчу 28-го туру іспанської третьої футбольної ліги між ФК “Кордова” та “Расінг Ферроль”. На 11-й хвилині, при рахунку 1:1, ні з того ні з сього, без будь-якої причини, гравець господарів впав на поле, чим викликав паніку, повідомляє moldova1.

У центрального захисника Драгіші Гуделя стався серцевий напад, і лікарі терміново втрутилися у ситуацію. Протягом семи хвилин вони робили йому масаж серця.

Сербський футболіст прийшов до тями, поки лежав на ношах, піднявся на спину з наміром повернутися на поле, але, очевидно, лікарі не дозволили йому цього зробити і поклали його в машину швидкої допомоги, яка в’їхала на газон .

Драгіша залишив стадіон “Нуево Аркангел” під оплески вболівальників та був госпіталізований для подальшого спостереження та обстеження.

Гравці злякалися та не хотіли продовжувати гру, і суддя вирішив припинити матч. У лікарні Гуделю було надано медичну допомогу. Пізніше лікарі повідомили, що його стан стабільний.