В Австралії стартував третій етап сезону Формули-1

Найкращі гонщики світу змагатимуться на знаменитому автодромі Альберт Парк. Заїзди на цьому автодромі вважаються одними з найскладніших для пілотів Формули-1...

У Мельбурні в п’ятницю, 31 березня, стартувала програма третього етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин «Формула-1» сезону 2023 року – Гран-прі Австралії.

Найкращі гонщики світу змагатимуться на знаменитому автодромі Альберт Парк, повідомляє Анадолу. Заїзди на автодромі Альберт-Парк по праву вважаються одними з найскладніших випробувань для пілотів Формули-1.

Старт сезону проходить під знаком “Ред Булл” – першу гонку виграв дворазовий чемпіон світу нідерландець Макс Ферстаппен, а в другій був першим його партнер по команді мексиканець Серхіо Перес.

Гран-прі Австралії проводиться з 1985 року. Рекордсменом за кількістю перемог у Мельбурні залишається семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер, який дійшов до фіналу першим чотири рази. З діючих пілотів двічі Гран-прі Австралії вигравав семиразовий чемпіон світу британець Льюїс Хемілтон.

У суботу відбулася третя вільна практика та кваліфікація, завершиться програма етапу у неділю перегонами.

Нагадаємо, у сезоні-2022 Формули-1 дострокову перемогу в особистому заліку здобув пілот «Ред Булл» Макс Ферстаппен, який став дворазовим чемпіоном світу.