Рональду та Мессі зіграли один проти одного

Футболісти "Парі Сен-Жермен" з рахунком 5:4 обіграли в товариському матчі збірну Ер-Ріяда, до якої увійшли гравці саудівських клубів "Аль-Наср" та "Аль-Хіляль"...

Футболісти “Парі Сен-Жермен” з рахунком 5:4 обіграли в товариському матчі збірну Ер-Ріяда, до якої увійшли гравці саудівських клубів “Аль-Наср” та “Аль-Хіляль”.

У складі переможців у матчі в Ер-Ріяді відзначилися Ліонель Мессі (3 хвилина), Маркіньос (43), Серхіо Рамос (53), Кіліан Мбаппе (60, з пенальті), Уго Екітіке. На 45+3 хвилині Неймар не реалізував пенальті, повідомляє Анадолу.

Автори голів у складі суперника: Кріштіану Роналду (34, з пенальті, 45+6), Чан Хюн Су (56), Андерсон Таліска (90+4).

ПСЖ понад половину матчу провів у меншості: на 39-й хвилині червону картку отримав Хуан Бернат.

Португалець Роналду провів перший матч після переходу в Аль-Наср і відзначився дублем. Як і Він був замінений на 62-й хвилині зустрічі.

За ним були замінені і залишили поле Мессі та Мбаппе.