«Перемога з рекордом!»: Українські стрибуни у воду вибороли золоті медалі  

Перемогою української синхронної пари Ксенія Байло і Кірілл Болюх на вишці 10 м завершився перший вид програми у стрибках у воду на ІІІ Європейських іграх....
Фото: НОК України

Наші стрибуни у воду Ксенія Байло, Кірілл Болюх вибороли золото на ІІІ Європейських іграх-2023.

Переконливою перемогою української синхронної пари Ксенія Байло і Кірілл Болюх на вишці 10 м завершився сьогодні перший вид програми у стрибках у воду на ІІІ Європейських іграх.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

“Коли ти з першого стрибка знаходишся на першому місці, то звичайно є хвилювання. Коли спортсмени виконали п’ятий стрибок, то воно зникло. Ксенія та Кірілл впоралися із поставленим завданням. Для них сума балів 322.68 – є рекордною, яку вони набирали разом”, – сказав головний тренер збірної України Ілля Целютін.

16-річний Кірілл Болюх зізнався, що їхав на Європейські ігри впевненим у своїх силах боротися за медаль і той факт, що вони проходять лише раз на чотири роки, не додав йому хвилювання Адже за плечима великий обсяг роботи.

Солідарною з партнером щодо злагодженості у роботі була і Ксенія Байло. 18-річна спортсменка також відзначила, що це був не її максимум і додала: «Коли ми стрибали у командних змаганнях, я переживала більше, але й сьогодні хвилювання було присутнє, мимоволі ти все одно думаєш про суперників, порівнюєш себе з ними та постійно міркуєш, як би не зробити поганий стрибок і залишитися в лідерах. Але зараз у мене золота медаль – і я щаслива!»

Читайте далі: Збірна України з артистичного плавання здобула срібло у Кракові

Поділитися:
Категорії
СпортФото
Стрічка новин

Читайте також: