Нікіта Юданов став чемпіоном світу з дзюдо серед кадетів

У хорватському Загребі на кадетському чемпіонаті світу з дзюдона найвищу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 90 кг зійшов Нікіта Юданов....
Нікіта Юданов став чемпіоном світу / фото: НОК

Гімн України пролунав сьогодні на кадетському чемпіонаті світу з дзюдо у хорватському Загребі. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 90 кг зійшов Нікіта Юданов.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

На шляху до фіналу юний киянин, не дозволивши жодному з суперників заробити бодай одну оцінку, впевнено виграв чотири сутички у представників Греції, Боснії та Герцеговини, Казахстану й Узбекистану.

«Вирішальна зустріч за золото проти італійця Крістіано Мінчінезі стала повторенням фіналу нещодавнього чемпіонату Європи серед кадетів. І, як і в Одівелаші, завершилася на користь Юданова. Відігратися після «вазарі», яке наш дзюдоїст заробив на першій хвилині, оппонент так і не зміг, ще й отримавши до того ж два «шидо», — йдеться у повідомленні НОК.

Нагорода Юданова стала другою для збірної України у Загребі. Раніше срібною призеркою у вазі до 48 кг стала Маргарита Мірошніченко.