Мессі другим в історії забив 800 голів за свою кар’єру

Збірна Аргентини у товариському матчі обіграла Панаму з рахунком 2:0, а зірковий футболіст Ліонель Мессі забив 800-й гол у своїй кар'єрі...
Ліонель Мессі / фото: АА

Збірна Аргентини у товариському матчі обіграла Панаму з рахунком 2:0, а зірковий футболіст Ліонель Мессі забив 800-й гол у своїй кар’єрі, повідомляє агенція Анадолу.

Гра відбулася на стадіоні “Монументаль” у Буенос-Айресі. Рахунок на 78-й хвилині відкрив Тьяго Альмада. Мессі на 89-й хвилині матчу забив 800-й гол у своїй кар’єрі.

«Хочу подякувати всім уболівальникам за кохання, яке ви виявили не лише після Чемпіонату світу, а й на Кубку Америки. Ми обіцяли, що зробимо все для того, щоб здобути трофей», – сказав Мессі після матчу.

За даними Міжнародної федерації футбольної історії та статистики (IFFHS), Мессі є другим гравцем, який забив 800 голів у своїй кар’єрі, після португальця Кріштіану Роналду.

38-річний португальський футболіст забив свій 800-й гол у грудні 2021 року.