ЧС з хокею: збірна Швейцарії виграла у Словаччині – 4:2

У четвер, 18 травня, на чемпіонаті світу з хокею у групі В, матчі якої проходять у Ризі, збірна Швейцарії здолала Словаччину – 4:2...
Воротарі збірної Швейцарії за три матчі не пропустили жодної шайби / фото: IIHF

У четвер, 18 травня, на чемпіонаті світу з хокею у групі В, матчі якої проходять у Ризі, збірна Швейцарії здолала Словаччину – 4:2 (1:0, 1:2, 2:0).

На шостій хвилині Йонас Зігенталер вивів швейцарців уперед, повідомляє ERR.

На початку другого періоду команди обмінялися голами. У Швейцарії відзначився Ніно Нідеррайтер, а Словаччина – Андрій Кудрна. Тим самим швейцарці пропустили перший гол на турнірі.

Наприкінці періоду швейцарець Кевін Фіала не реалізував буліт, а ось словаки зуміли використати більшість і зрівняли рахунок – точним ударом відзначився Павол Регенда.

На 47-й хвилині Крістіан Марті зробив рахунок 3:2 на користь збірної Швейцарії. Наприкінці матчу словаки замінили воротаря на шостого польового гравця та отримали гол у порожні ворота – у швейцарців відзначився Гаетан Хас.

Збірна Швейцарії після чотирьох матчів набрала максимальні 12 очок і очолила турнірну таблицю у групі В. Словаки із чотирма очками перебуває на п’ятій позиції.

У групі А, матчі якої проходять у Тампере, збірна Німеччини обіграла Данію – 6:4. Німецька команда набрала перші три очки і посідає шосте місце у турнірній таблиці групи. Збірна Данії розташовується на третьому рядку – вісім очок.

У плей-офф виходять по чотири найкращі команди з кожної групи.