Вісім років тому не стало українського співака Кузьми Скрябіна

Він загинув у моторошній ДТП 2 лютого 2015 року біля села Лозуватка Дніпропетровської області. Відбулося зіткнення позашляховика Toyota Sequoia...
Андрі́й Кузьме́нко

Він загинув у моторошній ДТП 2 лютого 2015 року біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області. Відбулося зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого перебував співак, і молоковоза ГАЗ-53. Від отриманих травм Андрій Кузьменко загинув через пів години.

Музика артиста стала справжнім надбанням сучасної української культури. Так, гурт “Скрябін” випускав хіти ліричні, жартівливі, романтичні та навіть експериментальні. Не цурався колектив співати й про гостросоціальні проблеми. Часом композиції колективу ставали дійсно пророчими.

Андрі́й Ві́кторович Кузьме́нко (псевдонім — Кузьма́, Кузьма Скрябін) народився 17 серпня 1968 року в Самборі на Львівщині. Андрій закінчив музичну школу за класом фортепіано. Закінчив факультет стоматології Львівського медінституту. Займався спортом, кандидат у майстри спорту з біатлону.

Зараз йому було б лише 54. Українці досі сумують за музикантом і кожного року в різних містах країни влаштовують вечори в пам’ять про Андрія Кузьму.

Читайте також: У Тбілісі попрощалися з Вахтангом Кікабідзе.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: