Співачка Камалія розлучається зі своїм чоловіком – мільярдером

На своїй сторінці у Facebook виконавиця залишила шокувальний пост про те, що вона розлучається зі своїм чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром...
Камалія та Захур / фото: Телетиждень

Українська співачка Камалія приголомшила шанувальників звісткою про розлучення.

На своїй сторінці у Facebook виконавиця залишила шокувальний пост про те, що вона розлучається зі своїм чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром.

Артистка розповіла, що останній рік вони з Захуром ретельно працювали над стосунками та дійшли висновку, що вони більше не хочуть бути партнерами у шлюбі: “Ми старанно працювали над нашими проблемами протягом останнього року, і дійшли висновку, що хоча ми дуже кохаємо один одного, ми залишимося розділеними і більше не будемо партнерами у шлюбі, при цьому ми залишаємося партнерами у вихованні дітей і прагнемо разом виховувати та стати дорогими друзями та відданими батьками наших улюблених дочок Арабелли та Мірабели”, – продовжила артистка.

Що стало причиною розлучення, Камалія не повідомила і попросила всіх поважати її особистий простір.

Як відомо, Камалія та Мохаммад Захур були разом протягом 20 років. Пара одружилася 2003 року та має двох доньок – 9-річних близнят Арабеллу та Мірабеллу.

Читайте також: Гвінет Пелтроу виграла 1 долар у суді у справі про аварію на лижному курорті.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: