Гвінет Пелтроу виграла 1 долар у суді у справі про аварію на лижному курорті

У 2019 році чоловік подав цивільний позов до Пелтроу. Він хотів отримати компенсацію у розмірі 3,1 млн. доларів, проте пізніше суму зменшив до 300 тисяч доларі...
Гвінет Пелтроу виграла у суді у справі про аварію на лижному курорті / фото: point.md

Суд у Парк-Сіті, штат Юта, виправдав актрису Гвінет Пелтроу у справі про зіткнення на гірськолижному курорті у 2016 році.

Про це повідомляє американський журнал Time.

Наприкінці лютого 2016 року на курорті Дір-Веллі Пелтроу каталася на лижах і в якийсь момент зіткнулася із 76-річним Террі Сандерсоном. Вони разом скотилися схилом, акторка впала на пенсіонера. В результаті Сандерсон отримав струс мозку і зламав чотири ребра.

У 2019 році чоловік подав цивільний позов до Пелтроу. Він хотів отримати компенсацію у розмірі 3,1 млн. доларів, проте пізніше суму зменшив до 300 тисяч доларів. Актриса подала зустрічний позов — вона вимагала компенсацію у розмірі одного долара та відшкодування видатків на адвоката.

Під час судового процесу Сандерсон стверджував, що після падіння актриса не допомогла йому навіть підвестися, і саме через неї він отримав серйозні травми. Пелтроу при цьому наполягала, що саме пенсіонер врізався в неї ззаду. За словами зірки, тоді чоловік до неї чіплявся.

У ході процесу перед присяжними виступали фахівці у галузі медицини та гірськолижного спорту. Свідками стали співробітники Дір-Веллі та діти Пелтроу — 18-річна Еппл та 16-річний Моусес. 30 березня присяжні судна в Парк-Сіті вирішили, що Пелтроу не винна у зіткненні. Тепер Сандерсон має виплатити актрисі один долар.

Читайте також: Настя Каменських втратила голос, необхідне термінове лікування.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: