Брюс Вілліс страждає на деменцію, повідомила його родина

У повідомленні, опублікованому в соціальній мережі Instagram, сім'я відомого актора заявила, що це "полегшення нарешті отримати чіткий діагноз"...

У повідомленні, опублікованому в соціальній мережі Instagram, сім’я відомого актора заявила, що це “полегшення нарешті отримати чіткий діагноз”. Навесні 2022 року у Брюса Вілліса діагностували афазію, нейродегенеративне захворювання, яке викликає проблеми з мовленням. Хвороба прогресувала, і акторові вдалося поставити більш чіткий діагноз, повідомила родина, пише digi24.ro.

Брюсу Віллісу 67 років, і він має за плечима надзвичайну артистичну кар’єру.

Родина Вілліса каже, що сподівається, що увага засобів масової інформації сприятиме більшому визнанню хвороби та зусиллям щодо її лікування. «Брюс завжди використовував свій голос, щоб допомагати іншим і привертати увагу до важливих проблем, як публічно, так і приватно. Ми в глибині душі знаємо, що якби він міг зробити це сьогодні, він спробував би привернути увагу світу до цієї виснажливої ​​хвороби та спробувати встановити зв’язок із тими, хто має справу з нею». Повідомлення було підписане його дружиною Еммою Хемінг, його доньками та його колишньою дружиною Демі Мур.

 Лобно-скронева деменція є більш рідкісною формою захворювання, яке викликає проблеми з поведінкою та мовленням. Симптоми включають утруднене пересування, втрату контролю над фізіологічними функціями та м’язову слабкість.

Читайте також: Оголошено номінантів премії Оскар-2023.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: