Благодійний концерт Віктора Павліка у Німеччині скасували

Концерт Павліка був запланований на 4 червня у Берліні. Причиною такого рішення є нещодавній скандалу зі спецперепусткою....
Український співак Віктор Павлік з букетом квітів
Віктор Павлік / фото: viva

Концерт Павліка був запланований на 4 червня у Берліні.

Причиною такого рішення є нещодавній скандал зі спецперепусткою.

Про це повідомила музикантка Діана Янушкевич, яка займалася організацією цього заходу в німецькій столиці: “У зв’язку з обставинами, які мали місце в житті артиста 16-17 травня, організатори прийняли рішення скасувати концерт Віктора Павліка. Хто буде виступати на благодійному концерті 4.06, ми повідомимо пізніше”, – йдеться у заяві Янушкевич у Facebook.

Що відомо про скандал?

6 травня Віктор Павлік разом з дружиною Катериною Реп’яховою потрапили у скандал. Подружжя проїхалося порожнім Південним мостом у Києві, який зараз відкритий лише для спецтранспорту. Реп’яхова у сторіз свого фотоблогу похизувалася, що чоловік подарував їй спецперепустку, завдяки якій вона може вільно їздити Києвом навіть у комендантську годину.

Та зрозумівши, що щось зробила не те, Катерина Реп’яхова поквапилася видалити скандальне відео з Instagram, а згодом й перепросити за свої дії, мовляв, “недоречно пожартувала”. Тим не менш, до Павліка навідалася поліція, провела виховну бесіду та вилучила у нього спецперепустку.

Читайте також: Loreen зі Швеції стала переможцем Євробачення-2023.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: