В Україні змінять тривалість навчального року в школах

Після введення воєнного стану в Україні були внесені зміни до деяких освітніх законопроектів – зокрема вимога щодо тривалості начального року. Тепер же ця зміна скасована рішенням Верховної ради від...

Після введення воєнного стану в Україні були внесені зміни до деяких освітніх законопроектів – зокрема вимога щодо тривалості начального року. Тепер же ця зміна скасована рішенням Верховної ради від 19 червня 2022 року.

Відтепер вимогу щодо тривалості навчального року в 175 днів повернули. Інші зміни в організації освітнього процесу на час дії воєнного стану лишилися.

Так, проект Закону №7325 Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану від 28.04.2022 передбачає:

  1. Скасування норми тривалості навчального року 175 навчальних днів (повернули 19 червня 2022).
  2. Скасування вимог до кількості учнів у класі (не менше 5, не більше 24 для початкової освіти і не більше 30 для базової та профільної середньої освіти).
  3. Під час війни трудовий договір із керівником закладу загальної середньої освіти може бути продовжений без проведення конкурсу – не більше ніж на шість місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Поділитися:
Категорії
Освіта
Стрічка новин

Читайте також: