Петиція про статеве виховання набрала 25000 голосів

Закликаємо запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій, середній школі, а також у ВНЗ і ПТУ...
Фото: opentv.media

Петиція про впровадження обов’язкового статевого виховання в систему освіти в Україні набрала 25 тисяч голосів, необхідні для її розгляду Президентом України Володимиром Зеленським. 

Про це повідомляється на сайті Президента.

“Закликаємо запровадити обовʼязковий курс статевого виховання, базований на культурі згоди, у початковій освіті, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах освіти. В умовах величезної кількості інформаційних джерел та безмежних можливостей інтернету діти самотужки отримують доступ до відео, яке є часто викривленим і пропагує насильство. Через відсутність навичок аналізу інформації, діти сприймають усе за чисту монету і не розуміють, яку відповідальність за свої діяльність та бездіяльність вони можуть нести”, – ідеться у петиції.

Автори петиції пояснюють своє звернення тим, що учні і учениці повинні знати про фізіологічні та психологічні зміни, пов’язані зі статевим дозріванням, про методи контрацепції, незаплановану вагітність, особисту безпеку, знати законодавство і розуміти базові принципи культури згоди.

“Статеве виховання дітей і молоді значно знижує ризики насильства, рівень злочинності, кількість підліткових вагітностей, а також підвищує вік першого статевого акту”, – йдеться у петиції.

Тепер петиція очікує на розгляд. Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Читайте також: У 2023 році вступники складатимуть НМТ.

Поділитися:
Категорії
Освіта
Стрічка новин

Читайте також: