Зеленський в Гельсінкі провів важливі двосторонні зустрічі

Сьогодні, 3 травня, Володимир Зеленський перебував з офіційним візитом у Фінляндії. Президент Зеленський узяв участь у саміті Україна – Північна Європа...
Сьогодні, 3 травня, Володимир Зеленський перебував з офіційним візитом у Фінляндії
Фото: ОП

Сьогодні, 3 травня, Володимир Зеленський перебував з офіційним візитом у Фінляндії.

Президент Володимир Зеленський узяв участь у саміті Україна – Північна Європа, який відбувся в Гельсінкі.

У зустрічі також взяли участь: Президент Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо, Прем’єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір, Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере та Прем’єр-міністр Швеції  Ульф Крістерссон.

Під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами заходу Володимир Зеленський повідомив, що основною темою нинішнього саміту була безпека.

«Докладно обговорили з Прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном параметри подальшої оборонної допомоги Україні, а також питання започаткування переговорів про вступ України до ЄС. 

Із Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен основну увагу приділили комплексній підтримці Данією України в нашій боротьбі з російським агресором. 

Подякував Прем’єр-міністру Ісландії Катрін Якобсдоттір за оборонну підтримку України як на двосторонньому рівні, так і в межах НАТО, а також за вагому підтримку енергетичного сектору України.

Під час зустрічі із Санною Марін обговорили поточну ситуацію в Україні та виклики, пов’язані з війною. Вдячний за потужну та стійку підтримку нашої держави й українців із перших днів повномасштабної агресії Росії», – повідомив Володимир Зеленський.

Читайте також: Секретар РНБО Данілов відреагував на миротворчі ініціативи Папи Римського.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: