Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Сьогодні, 25 квітня, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки. Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, на найскладніших напрямках...
Президент України, Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський / фото: president gov ua

Сьогодні, 25 квітня, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки.

Про це Президент України повідомив в Telegram.

«Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах їхньої відповідальності. Кожен із напрямків оборони України є важливим. Не маємо права, щоб Україна мала слабкі місця.

Підбили підсумки та розглянули результати чергової зустрічі у форматі «Рамштайн». Україна та її сили оборони безупинно стають сильнішими. Але маємо прискорювати темпи постачання зброї, адже кожен день затримки – це життя наших бійців», – йдеться у повідомленні.

Також під час засідання учасники Ставки обговорили перебіг комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

«Бійці мають бути забезпечені всім необхідним задля найякіснішого виконання завдань командування з наближення нашої перемоги», – наголосив Зеленський.

Читайте також: Зеленський: завжди допомагайте нашим воїнам.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: