Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Сьогодні, 25 квітня, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки. Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, на найскладніших напрямках...
Президент України Володимир Зеленський / фото: president gov ua

Сьогодні, 25 квітня, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки.

Про це Президент України повідомив в Telegram.

«Актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах їхньої відповідальності. Кожен із напрямків оборони України є важливим. Не маємо права, щоб Україна мала слабкі місця.

Підбили підсумки та розглянули результати чергової зустрічі у форматі «Рамштайн». Україна та її сили оборони безупинно стають сильнішими. Але маємо прискорювати темпи постачання зброї, адже кожен день затримки – це життя наших бійців», – йдеться у повідомленні.

Також під час засідання учасники Ставки обговорили перебіг комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

«Бійці мають бути забезпечені всім необхідним задля найякіснішого виконання завдань командування з наближення нашої перемоги», – наголосив Зеленський.

Читайте також: Зеленський: завжди допомагайте нашим воїнам.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: