Зеленський провів телефонну розмову із Сі Цзіньпіном

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів тривалу телефонну розмову з главою Китаю Сі Цзіньпіном, першу з початку повномасштабної війни ...
Зеленський поговорив із Сі Цзіньпіном

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів тривалу телефонну розмову з главою Китаю Сі Цзіньпіном, першу з початку повномасштабної війни рф проти України.

Президент України назвав переговори змістовними.

“Провів тривалу змістовну телефонну розмову з головою Китаю Сі Цзіньпіном. Вірю, що вона, а також призначення посла України в Китаї, дасть потужний поштовх розвитку наших двосторонніх відносин”, – зазначив Зеленський у Twitter.

Про розмову лідерів двох країн повідомили і в Пекіні. У МЗС Китаю зазначають, що ініціатором була українська сторона. За словами речника президента України Сергія Никифорова, розмова тривала майже годину.

За інформацією МЗС Китаю, Китай відправить спеціального представника китайського уряду з питань Євразії в Україну.

Також відомо, що Володимир Зеленський призначив Рябікіна Павла Борисовича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Китайській Народній Республіці

Європейські лідери закликали Сі Цзіньпіна принаймні поговорити по телефону з Президентом України Володимиром Зеленським, але китайський лідер до сьогодні не робив цього.

Читайте також: Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: