Зеленський провів чергове засідання Ставки та нараду з представниками правоохоронних органів

Сьогодні, 15 вересня, президент України Володимир Зеленський провів нове засідання Ставки. Він повідомив про те, що є вагомий результат на Бахмутському напрямку...
президент України, Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / фото: ОП

Сьогодні, 15 вересня, президент України Володимир Зеленський провів нове засідання Ставки. Головним питання була ситуація на фронті, повідомив президент у Telegram.

«Перше й головне – фронт. Головком Залужний, командувачі – доповіді щодо ситуації на основних напрямках. Керівник ГУР Буданов – окрема доповідь. Міністр Стратегпрому Камишін – змістовно про виробництво зброї й снарядів в Україні. Кожного тижня фіксуємо прогрес держави у власному оборонному виробництві», — написав Зеленський.

Президент повідомив про те, що є вагомий результат на Бахмутському напрямку: «Ннаші воїни звільнили Андріївку. 3-тя штурмова, усі задіяні сили, штаб, командувач генерал Сирський – хлопці, всім вам дякую!».

Також він поінформував, що тривають активні дії і в районах Кліщіївки, Курдюмівки. 36-та окрема бригада морпіхів дуже потужно діє в районі Опитного та Водяного.

«Район Вербового – наші незламні воїни, дякую! Район Новопрокопівки – молодці! Пишаюся всіма воїнами, які наближають нашу перемогу! Я дякую кожному й кожній, хто бʼється за свободу та незалежність! Я дякую всім, хто допомагає!», — сказав Володимир Зеленський.

Сьогодні також відбулася широка нарада з представниками правоохоронних та антикорупційних органів, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Генерального прокурора, на якій було обговорено концепт посилення стійкості демократії в Україні.

«Маємо остаточно ліквідувати будь-який олігархічно-корупційний вплив на органи державної влади в Україні та гарантувати стійкість демократії в нашій державі – довгостроково. Сьогодні були запропоновані відповідні концептуальні кроки та план заходів для їх реалізації», — наголосив президент.

Президент подякував правоохоронцям за всю зроблену ними роботу, особливо за результати останніх місяців.

Нагадаємо, США виділять Україні новий пакет допомоги на понад 1 млрд доларів.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: