Зеленський повідомив про хороші результати для України

Приємно завершувати цей тиждень із хорошими результатами для держави – по зброї, по міжнародній підтримці, по розширенню наших звʼязків зі світом...
Володимир Зеленський / фото: detector.media

«Приємно завершувати цей тиждень із хорошими результатами для держави – по зброї, по міжнародній підтримці, по розширенню наших звʼязків зі світом, по нашому руху до НАТО», –

сказав Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 8 квітня.

«Найбільш вагоме цими днями, звичайно, візит у Польщу, наші домовленості, наші здобутки.

Польща виконала все задеклароване по танках: вони вже в Україні, зокрема «Леопарди». Є нові домовленості щодо БМП –більше сотні машин. Щодо бронетранспортерів – «Росомак» – 200 машин. Зараз сто, і сто згодом. Іще самохідні міномети, додаткові ракети, «МіГи», – сказав Зеленський.

Президент України також згадав про новий, уже 35-й оборонний пакет від США: «Ракети для «Хаймарсів», ракети для ППО, снаряди для артилерії, для захисту від броньованої техніки й інші важливі елементи підтримки. Дякую тобі, Америко!»

Володимир Зеленський подякував Німеччині: «Німецька підтримка України цього тижня зросла на 200 мільйонів євро інвестицій в нашу державу. Зокрема, це проекти німецьких компаній, які допоможуть нашій економічній, а отже, і соціальній стабільності. Дякую Німеччині!»

«Нідерланди оголосили про пакет обсягом більше ніж 270 мільйонів євро. Це допомога нашому відновленню, гуманітарна, нелетальна підтримка для оборони, а також – і це дуже важливо – підтримка для справедливості. Для збору доказів російських злочинів, для створення Реєстру збитків, завданих російською агресією. Дякую Нідерландам за те, що на всіх напрямах захисту життя ми разом!

Данія та Норвегія працюють над спільним пакетом допомоги снарядами для нашої артилерії. Дякую за це!», – сказав президент.

Також Зеленський подякував Австралії та НовійЗеландії за нові санкційні рішення.

Цього тижня Зеленський продовжив звернення до парламентів світу і вперше звернувся до парламенту в Латинській Америці, до парламенту Чилі.

Президент нагадав, що дуже важливе рішення ухвалено цього тижня в Литві – щодо головних очікувань від саміту НАТО, який запланований у Вільнюсі.

Литовський Сеймас визнав необхідність запросити Україну стати членом НАТО – запросити саме цього року, на саміті у Вільнюсі.

І звичайно, Володимир Зеленський подякув усім нашим воїнам.

Читайте також: ГУР: Злитий в мережу «план контрнаступу» – фейк.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: