Зеленський подякував США за підтримку в ці складні часи

Саме зараз і саме в Україні вирішується доля світового порядку, який заснований на правилах, на людяності, на передбачуваності...
Володимир Зеленський / фото: president.gov.ua

«Саме зараз і саме в Україні вирішується доля світового порядку, який заснований на правилах, на людяності, на передбачуваності. І сьогодні ми з Президентом Байденом говорили, зокрема, про те, як уже цього року зробити все для нашої спільної перемоги у війні, що була розпочата Росією», – сказав Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

Президент України заявив, що побачив рішучість Президента Байдена та Сполучених Штатів Америки та подякував йому за сьогоднішній візит і за переговори, які дійсно були корисними.

Також Володимир Зеленський від імені всіх українців подякував усім американцям – звичайним людям і лідерам громад і спільнот, членам Конгресу від обох партій і всім членам команди Президента Байдена – за те, що наші відносини, між Україною та Америкою, досягли історично найзмістовнішого рівня. «Нас можна назвати справжніми союзниками, і наше союзництво з Америкою дійсно зміцнює світ», – наголосив глава нашої держави.

Читайте також: Президент США приїхав в Україну.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: