Зеленський: Наша дипломатична активність зараз – дуже висока

Зеленський зауважив, що візит до Брюсселя став таким, якого ще не було в історії наших відносин з ЄС. Президент особливо відзначив переговори з Польщею...
Фото: Офіс президента

Майже щодня є нові домовленості. Минулий тиждень був особливо потужним. Але головне – щоб кожна досягнута домовленість якнайшвидше переростала у конкретне постачання для нашої оборони, у конкретну взаємодію між державами, у конкретні підписані документи.

Про це сказав Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 13 лютого.

«Ми досягли важливого розуміння з Британією щодо далекобійної зброї та необхідності пришвидшити постачання танків. Маємо хорошу домовленість щодо артилерії та боєприпасів. Маємо повне розуміння позицій одне одного в питанні сучасної бойової авіації.

Сильною зустріччю були й наші переговори в Парижі з Президентом Макроном і канцлером Шольцом. Ми говорили втрьох, дуже відверто, і це дозволило знайти спільне розуміння щодо перспектив у цій війні. Ми маємо спільне бачення шляху до перемоги», – повідомив президент України.

Володимир Зеленський зауважив, що візит до Брюсселя став таким, якого ще не було в історії наших відносин з ЄС. З кожним лідером Зеленський проговорив суто ті речі, які важливі для наших відносин і для європейської спільноти загалом.

Глава нашої держави особливо відзначив переговори з Польщею. З польською стороною обговорювали танки та іншу зброю для захисту на землі; літаки та інші засоби для захисту у небі. Що важливо, Україна має повне взаєморозуміння з польськими братами.

Президент зазначив, що зараз більше, ніж будь-коли, відчувається, що європейські цілі України стають реальністю.

Читайте також: Зеленський отримав найвищу нагороду від Президента Франції.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: