Володимир Зеленський провів зустріч з Майком Тернером

Президент України провів важливу зустріч із делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської партії на чолі з Майком Тернером...
Фото: ОП

Сьогодні, 3 квітня, Президент України провів важливу зустріч із делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської партії на чолі з головою Постійного комітету з питань розвідки Майком Тернером.

Про це Володимир Зеленський повідомив а Telegram.

«Двопалатна та двопартійна підтримка з боку США, Президента Байдена, усього американського народу відіграла вирішальну роль у здатності нашої держави протистояти Росії у війні за свою свободу та демократичні цінності», – сказав Зеленський.

Володимир Зеленський поінформував членів Палати представників про ситуацію на передовій та першочергові потреби Збройних Сил України. Він високо оцінив підтримку з боку Конгресу, Президента США, його адміністрації та всього американського народу. При цьому Глава держави закликав нарощувати допомогу, щоб наблизити мир.

Президент висловив сподівання, що високий рівень підтримки та взаємодії між нашими державами зберігатиметься й надалі. Це запорука спільної перемоги.

Читайте також: Зеленський сьогодні був на Сумщині.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: