Володимир Зеленський провів нараду з військовими

26 березня Володимир Зеленський провів нараду з військовими – спеціальну військову зустріч з особливим колом учасників, із сектором безпеки, з розвідкою...
Президент України Володимир Зеленський / фото: poglyad.tv

26 березня Володимир Зеленський провів нараду з військовими – спеціальну військову зустріч з особливим колом учасників.

Про це повідомив Президент України під час вечірнього відеозвернення.

«Провів також наради із сектором безпеки, з розвідкою. Оборона, посилення нашого захисту – причому як від зовнішньої загрози, так і від внутрішніх загроз. Готуємо наші відповідні кроки», – сказав глава нашої держави.

 На нараді було приділено максимум уваги ситуації на передовій.

Жорстокі бої щодня забирають життя наших людей і потребують незмінної мобілізованості держави і суспільства. Завдяки нашим воїнам реальні бойові дії йдуть дійсно географічно далеко від багатьох.

«Це неправильно, несправедливо – коли у наших бійців, які приїжджають з передової, з’являється таке відчуття, ніби для багатьох у тилу війна вже скінчилася. Для тих, хто не просто далеко від Донеччини чи Нікополя, від Салтівки, від прикордонних районів Сумщини, від Запоріжжя… А хто подумки – далеко від окопів, від щоденного болю українців», – наголосив Зеленський.

Також президент звернувся до українців з проханням: «Дорогі українці! Підтримуйте наших бійців завжди, коли це можливо. Не забувайте і про збори волонтерів – і долучайтеся, коли маєте змогу. Дуже важливо, щоб усі, хто має інформаційний вплив, брали участь в інформаційній роботі. Це стосується не лише журналістів, а всіх, хто може поширювати правду про агресію. Сила України – це сила всіх, хто б’ється за Україну і хто допомагає бійцям».

Читайте також: 21 березня Зеленський провів засідання Ставки.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: