У Ватикані Зеленський зустрівся з Папою Римським

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 13 травня, прибув до Ватикану на приватну аудієнцію з Папою Франциском. Його зустріли в Апостольському палаці...
Зустріч у Ватикані Володимира Зеленського і Папи Римського Франциска
Зустріч Володимира Зеленського з Папою Римським / фото: vaticannews.va

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 13 травня, прибув до Ватикану на приватну аудієнцію з Папою Франциском. Його зустріли в Апостольському палаці.

Про це повідомляє Vatican News.

Зустріч лідерів тривала близько 40 хвилин і була присвячена гуманітарній та політичній ситуації в Україні після війни.

«Під час зустрічі з Папою Римським Франциском основну увагу приділив припиненню російської військової агресії та відновленню миру.

Попросив всебічно сприяти реалізації української формули миру, зокрема в питаннях продовольчої безпеки, звільнення полонених і депортованих осіб та відновлення справедливості. Оскільки війна йде на території України, мирний план може бути тільки українським.

Окремою темою зустрічі стала проблематика злочинів Росії, пов’язаних із викраденням і депортацією українських дітей. Закликав Ватикан приєднатися до зусиль України, спрямованих на повернення незаконно та примусово вивезених до Росії, де-факто викрадених, українських дітей», – написав Володимир Зеленський в Telegram.

Читайте також: Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: