У Львові проходить “Юридичний Рамштайн”

Юридичний Рамштайн”: конференція високого рівня “United for Justice” розпочалася у Львові. Президент України Володимир Зеленський відкрив конференцію ...
Фото: t.me/pgo_gov_ua

“Юридичний Рамштайн”: конференція високого рівня “United for Justice” розпочалася у Львові

▫️Президент України Володимир Зеленський відкрив конференцію “United for Justice”, – повідомляє Офіс Генерального прокурора.

 В рамках візиту до України захід також відвідали Президент Латвії Егілс Левітс, заступник Прем’єр-міністра Нідерландів та Міністр закордонних справ Вопке Гукстра, Генеральний прокурор США Меррік Гарланд. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн привітала учасників конференції онлайн.

«Світ має потужно відповісти на російську агресію і терор усією міцністю спільної спадщини наших народів. Право – це один із ключових елементів міцності людської культури. Нам з вами належить підготувати повний інструментарій – як на національному, так і на міжнародному рівнях, – щоб правосуддя спрацювало щодо всіх аспектів російської агресії. І щодо всіх винуватців цієї агресії», – заявив Володимир Зеленський.

До учасників конференції звернувся Генеральний прокурор Андрій Костін: «Радий знову бачити сьогодні тих, з ким весь цей рік ми пліч-о-пліч працювали заради спільної перемоги. Вдячний за вашу рішучість та підтримку. І за те, що вірите в Україну. Всі ми об’єднані заради перемоги та заради справедливості, проте остаточну перемогу ми отримаємо лише коли росія, яка здійснила найтяжчий міжнародний злочин – агресію, понесе за це покарання», – заявив Андрій Костін. 

Читайте також: Генасамблея ООН ухвалила резолюцію до річниці війни в Україні.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: