Стефанчук розповів, хто із нардепів захищає України на фронті

Із 423 народних депутатів лише двоє на фронті. Пліч-о-пліч зі Збройними силами Україну захищають члени фракції "Голос" Роман Костенко та Роман Лозінський...
Фото: Слово і діло

Із 423 народних депутатів лише двоє на фронті. Пліч-о-пліч зі Збройними силами Україну захищають члени фракції “Голос” Роман Костенко та Роман Лозінський, пише Оглядач.

Про це розповів речник парламенту Руслан Стефанчук в ефірі національного телемарафону UA Разом. Інших аналогічних випадків серед колег він не пригадує.

“Важливо, що Романи Костенко та Лозінський не лише воюють на фронті, а й повертаються до Києва, коли оголошується засідання. Тобто встигають виконувати свої обов’язки перед українським народом як на війні, так і в тилу”, – зазначив голова Верховної Ради.

Щодо дітей нардепів призовного віку, то тут Стефанчук також не зміг назвати жодного прізвища, хто б захищав Україну від окупантів безпосередньо зі зброєю.

“Середній вік депутатів чинного скликання такий, що їхні діти просто не підлягають мобілізації. Це здебільшого. Однак і про старшу категорію у мене немає такої інформації”, – зазначив спікер.

Читайте також: Їздити за кордон із недержавною метою посадовці більше не зможуть.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: