Сталевий кулак: «Танкова коаліція» нам потрібна для контрнаступу

Україна використовуватиме основні бойові танки надані країнами НАТО для контрнаступу, заявив Міністр оборони України Олексій Резніков...
Міністр оборони України Олексій Резніков

Україна використовуватиме основні бойові танки надані країнами НАТО для контрнаступу, заявив Міністр оборони України Олексій Резніков на спільній пресконференції з віце-прем’єр міністром — міністром національної оборони Республіки Польща Маріушем Блащаком.

«Танкова коаліція» з основними танками країн НАТО нам потрібна для контрнаступу. Тобто ми будем використовувати їх як «сталевий кулак» для того, щоб пробивати їх лінію оборони тоді, коли ці корпуси будуть готові. Наш Генеральний штаб прийме рішення в якому саме місці це робити, — сказав Міністр.

Олексій Резніков зазначив, що для стримування можливого нового російського наступу на півдні та сході ЗСУ задіють наявні ресурси, в першу чергу 155-мм артилерію та інші засоби ураження.

“Тому ми сьогодні кажемо, що пріоритетом на полі бою залишається 155 мм артилерія та снаряди до неї”, — підкреслив Міністр оборони України.

Читайте також: У лютому-березі очікуються дуже активні події на фронті – ГУР.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: