Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої держави – Зеленський

Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось...
Фото: Українська правда

«Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись», – сказав Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 15 березня.

Президент України вважає, що потрібно постійно посилювати тиск за терор.Він має заключатися у нашій обороні, у санкціях проти Росії, у знищенні шляхів обходу санкцій російською державою та її компаніями, у політичному та юридичному тиску.

«Чим більше тиску буде, тим швидшим буде рух до відновлення нашої територіальної цілісності і міжнародного правопорядку. Робимо все, щоб партнери це відчували. Цю необхідність тиснути й надалі. Крок за кроком. Безупинно», – наголосив Зеленський.

Читайте також: Уряд Данії створює Фонд підтримки України.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: