Сьогодні був день, який історія України точно буде памʼятати, — Зеленський

Єврокомісія рекомендувала почати переговори про членство України в ЄС. Це рішення представили в Брюсселі й передали затверджений звіт Єврокомісії в Україну...
Володимир Зеленський, прапор України
Президент України Володимир Зеленський / фото: president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський зустрітися з Послом Євросоюзу в Україні Катаріною Матерновою й отримати звіт Єврокомісії. Єврокомісія рекомендувала почати переговори про членство України в Євросоюзі. Сьогодні це рішення представили в Брюсселі й передали затверджений звіт Єврокомісії в Україну, повідомив 8 листопада президент України Володимир Зеленський.

«Є позитив від Єврокомісії – рекомендація почати переговори щодо членства нашої держави в ЄС. Це саме те рішення, якого ми очікували.

Наш народ заслуговує бути в Європейському Союзі – разом з усіма вільними народами нашої Європи. І ми все для цього робимо. Я впевнений, що немає альтернативи тому, щоб межі демократичної Європи відповідали межам Європейського Союзу», — наголосив президент.

За словами Зеленського, наразі українська сторона очікує рішення Європейської ради в грудні щодо переговорів.

«Україна свою частину роботи виконує. Це наш топовий пріоритет. Я вдячний усім у нашій державі, хто допомагає цій нашій роботі», — зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також: Ми не можемо дозволити, щоб Україна програла війну, — міністр фінансів США.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: