Словаччина передала Україні перші чотири МіГ-29

Перші чотири винищувачі МіГ-29 благополучно передані Збройним Cилам України. Перекидання здійснено українськими пілотами, за допомогою Повітряних сил Словаччини...
Україна отримала від Словаччини перші чотири винищувачі МіГ-29 / фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Перші чотири винищувачі МіГ-29 благополучно передані Збройним Cилам України. Перекидання здійснено українськими пілотами, за допомогою Повітряних сил Словаччини, українського персоналу та інших компонентів, які забезпечували безпеку перекидання та необхідну документацію.

Про це повідомило Міністерство оборони України.

«Пожертвування винищувачів МіГ-29 відбувається відповідно до міжурядової угоди між Словаччиною та Україною, яка була схвалена урядом Словаччини та згодом підписана Міністром оборони Словаччини Ярослав Надем та Надзвичайним і Повноважним Послом України в Словацькій Республіці Мирославом Кастраном минулого тижня (17 березня 2023 р.). Загалом Словаччина передає Україні 13 винищувачів радянського виробництва та частину зенітно-ракетного комплексу», – йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони подякувало за підтримку та допомогу Словацькій Республіці.

Раніше, Володимир Зеленський неоднаразово наголошував на необхідності сучасних бойових літаків: «Наші льотчики разом з нашими зенітниками, разом з усіма воїнами й фахівцями наших Повітряних сил уже роблять велику роботу. Але повністю зможемо захистити небо, коли буде прибране авіаційне табу у відносинах із нашими партнерами».

Читайте також: ЄС планує збільшити виробництво боєприпасів для України.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: