Секретар РНБО Данілов відреагував на миротворчі ініціативи Папи Римського

Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи миротворчі ініціативи Ватикану, заявив, що виступає проти будь-яких домовленостей, досягнутих за спиною українців...
Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов, коментуючи миротворчі ініціативи Ватикану, заявив, що виступає проти будь-яких домовленостей, досягнутих за спиною українців
Олексій Данілов / фото: hvylya.net

30 квітня в Угорщині Папа Римський Франциск заявив про те, що Ватикан долучений до місії з припинення війни Росії в Україні, не оприлюднював її подробиць.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов, коментуючи миротворчі ініціативи Ватикану, заявив, що виступає проти будь-яких домовленостей, досягнутих за спиною українців. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Якщо хтось вважає, що за нашими спинами можна про щось домовлятися, і ми це проковтнемо і сприймемо якесь готове рішення, я неодноразово говорив, що у нас – доволі здорове громадянське суспільство, і будь-яке рішення щодо цієї війни – на нього має дати агреман наше громадянське суспільство. Якщо рішення буде несправедливе, ми ніколи цього прийняти не зможемо, бо ми розуміємо, що таке честь, гідність і що таке справедливість, особливо після такої кривавої війни, яку веде Росія», – сказав Данілов.

Він також зазначив, що «складно сказати взагалі, про яку ініціативу йдеться».

Читайте також: Папа Франциск готовий допомагати у поверненні українських дітей.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: