Саакашвілі: Я скоро помру, якщо не отримаю медичної допомоги

Саакашвілі розповів Politico, що у грузинській в'язниці зі здорового та енергійного чоловіка він перетворився на хвору людину з 20 діагнозами...
Саакашвілі / фото з відкритих джерел

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі у колонці для видання Politico розповів, що у грузинській в’язниці, де він зараз перебуває, зі здорового та енергійного чоловіка він перетворився на хвору людину з 20 діагнозами.

Саакашвілі пише, що скоро помре, якщо не отримає медичної допомоги за межами країни, передає.

Видання Point.md з посиланням на The Insider наводить фрагмент його звернення до міжнародної спільноти:

«Коли я повернувся до Грузії у жовтні 2021 року після восьми років вигнання, щоб підтримати вільні та чесні парламентські вибори, я був здоровим, енергійним 54-річним чоловіком. Потім я був негайно заарештований грузинською владою і з того часу перебуваю в ув’язненні на підставі чуток і політично вмотивованих звинувачень у «зловживанні владою», які тільки Кремль і нинішній уряд Грузії вважають законними.

І на закінчення моє здоров’я різко погіршилося; я зараз вмираю.

Мене систематично катували, фізично та психологічно, і нині в моєму організмі є ознаки отруєння важкими металами. Тепер я страждаю від приголомшливої множини з більш ніж 20 серйозних захворювань, всі з яких розвинулися в ув’язненні.

Стає все більш очевидним, що я скоро помру, якщо не отримаю належну медичну допомогу за межами країни».

Читайте також: Саакашвілі заявив про втрату ваги майже вдвічі і пошкодження мозку.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: