Перемога здобувається усіма – Зеленський звернувся до українців

Зеленський: Ми зараз на такому етапі війни, коли важливо і нашому суспільству, і партнерам не втрачати відчуття шляху, яким маємо пройти...
Президент України, Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський / фото: ОП

Ми зараз на такому етапі війни, коли важливо і нашому суспільству, і партнерам не втрачати відчуття шляху, яким маємо пройти. Саме шляху. Шляху, який попереду, наголосив Зеленський під час вечірнього відеозвернення 11 квітня. 

«Порівняно з минулим роком у багатьох місцях зараз тихіше. Але це не означає, що можна десь там ігнорувати війну чи бути менш сконцентрованими на допомозі державі. Нам вдалося зробити багато разом із партнерами для захисту людей, України, всієї Європи. Але це не означає, що зараз – час спочивати на лаврах.

Так само, як у складі Ставки кожен відповідає за свою частину оборони держави, на шляху до перемоги кожному і кожній варто розуміти: а що є вашими кроками до перемоги? Та чи на весь шлях вистачає цих кроків?», – сказав Зеленський. 

Президент України зазначив, що нерозумно  просто пасивно сподіватися, що перемогу принесе хтось інший, той, хто зараз в окопах, хто зараз у штурмах. Перемога є нашим спільним завданням і здобувається усіма.

Читайте також: Володимир Зеленський зустрівся з Річардом Бренсоном.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: