Очікуємо вагомих новин для України, для нашої безпеки – Зеленський

Українська влада продовжує робити все можливе й неможливе, щоб дати Україні більше ППО, більше гарантій стійкості, більше захисту від будь-яких ударів Росії...
Фото: president.gov.ua

Українська влада продовжує робити все можливе й неможливе, щоб дати Україні більше ППО, більше гарантій стійкості, більше захисту від будь-яких ударів Росії.

Про це сказав Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 18 лютого.

«Сьогодні в Німеччині, в Мюнхені, продовжила роботу конференція з питань безпеки. Це другий день конференції. Не просто українська тема, а саме тема української перемоги, яку ми наближаємо, сьогодні очевидно домінувала в дискусіях на конференції. Є важливі заяви світових лідерів на підтримку нашої держави, є й сигнали про посилення зброї для нашого захисту. Це стосується, зокрема, далекобійних ракет, іншої зброї, довготривалості підтримки України», – повідомив президент України.

«Я вдячний усім лідерам за підтримку й за те, що було вчора. І за сигнали, які сьогодні були в Мюнхені. Які підтверджують, що російська агресія матиме лише один фінал, а саме – програш держави-терориста. І ми маємо зробити все, щоб пришвидшити російський програш. Тиск світу має бути таким, щоб Росія не встигала знаходити нові форми терору», – підкреслив Зеленський.

Також президент повідомив, що робота нашого дипломатичного корпусу наступного тижня буде присвячена саме цьому – саме пришвидшенню нашого руху. «Очікуємо вагомих новин для України, для нашої безпеки», – сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський: Підтверджено партнерами більше ППО, більше танків.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: