Михайла Федорова призначили на нову посаду

Верховна Рада призначила Михайла Федорова на посаду Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації...
Фото: Мінцифра

Сьогодні, 21 березня, Верховна Рада призначила Михайла Федорова на посаду Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації.

Про це повідомила Мінцифра.

Відтепер сфера повноважень Міністра розшириться і до цифровізації додадуться інновації та освіта. Так, Михайло Федоров визначив ключові вектори роботи:

  • Новий підхід до управління системою освіти.

Трансформування навчальних закладів у такі, що підтримують та залучають талановитих викладачів за гідну оплату праці. Навчання освітніх менеджерів, викладачів. Свобода використання додаткових навчальних програм.

  • Цифровізація освіти.

Розширення Дії на освітній напрям. Круті сервіси для школярів, студентів та батьків.

  • Розроблення та впровадження стратегії розвитку інновацій України майбутнього.

Відповідь на питання, як розвивати інновації в найближчі 3–5–10 років, щоб українці створювали мільярдні компанії та конкурували з технологічно розвиненими країнами.

  • Розвиток мілтек.

Плануємо запуск освітнього інноваційного мілтек-кластера, завдання якого — підтримувати та впроваджувати в життя ідеї, проєкти, пов’язані з військовими технологіями.

Освіта та наука потребують трансформації, нової швидкості. Потрібні сміливіші та швидші зміни, щоб наші діти здобули знання, які відповідають викликам сучасності.

Читайте також: Наступного тижня в Уряді плануються кадрові зміни.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: